Oljemålning

357536

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, påskrift a tergo Målat af Georg Aachen, olja på duk, ca 63x49 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 28

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2297109
1 300
2287512
2287510
2287499
2282349
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.