Bordslampor 1 par

357516

BORDSLAMPOR, 1 par, AB Stilarmatur, Tranås, 1900-talets andra hälft, skaft i form av krämfärgade kulor i opakt glas, etikettmärkt, höjd ca 43 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 19

Bordslampor 1 par
Budhistorik (27 bud)
2295924
5 000
2295926
4 800
2295924
4 200
2294914
2294914
2 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.