Agda Holst

357514

AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben med krokus, signerad och daterad Agda Holst 1973, olja på pannå, ca 30 x 24 cm

Tavelvagn 29

Agda Holst

Budhistorik (7 bud)
2295791
2295789
950
2295788
900
2294256
850
2294252
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.