Agda Holst

357513

AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben med anemoner, signerad och daterad Agda Holst 1952, olja på pannå, ca 46 x 37 cm

Tavelvagn 32

Agda Holst

Budhistorik (29 bud)
2297272
3 400
2297268
3 200
2297250
2297266
2297250
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.