Matbord senempire

357508

MATBORD på hjul, 2-delat, 1800-tal, senempire, fanerad i mahogny, sarg med pärlkant, höjd 76, diameter 125, 2 st illäggsskivor i furu ā 50, en 98 cm, 3 par stöttor i varierande längd medföljer

Skadade skivor samt pärlkant

Rum 8

Matbord senempire

Budhistorik (33 bud)
2296746
6 000
2296745
5 800
2296735
5 600
2296731
5 400
2296719
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.