Pia Ingelse

357498

PIA INGELSE (född 1967): Mor i hatt, signerad Pia Ingelse, olja på duk, 180x120 cm

Smärre ytmärken

Rum 20

Pia Ingelse

Budhistorik (7 bud)
2294529
14 000
2294303
12 000
2291513
7 000
2288497
2282499
1 300

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.