Waldemar Sjölander blandteknik

357488

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): "Badande mexikanska, signerad och otydligt daterad, blandteknik, ca 60x43 cm

Smärre färgbortfall

Fack 48

Budhistorik (16 bud)
2296473
1 600
2294372
2296472
1 400
2294372
2291088

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.