George Lindström Marknad på torget

357487

GEORGE LINDSTRÖM (1912-2006): Marknad på torget, olja på duk, signerad G Lindström, 53x65 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (12 bud)
2295707
850
2295699
2295656
750
2295697
750
2295656
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.