Skrivbyrå i alm

357476

SKRIVBYRÅ med tre lådor, 1800-tal, almfanér, höjd 100, 95x47 cm

Nyckel saknas, senare beslag, fanérskador, skivans överdel har svällt

Rum 11

Skrivbyrå i alm

Budhistorik (13 bud)
2296990
850
2296774
2296088
750
2295167
700
2285330
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.