Skrivbord Louis XV-stil

357474

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanerad i mahogny, med läderklädd skiva, 3 lådor i sargen, höjd 76, 163 x 85 cm

Slitage, nyckel saknas, fanérskador, ett handtag saknas

Rum 17

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (28 bud)
2296969
9 000
2296960
8 800
2296944
8 600
2296936
8 400
2296936
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.