4 tittskåpsvyer Paris

357469

TITTSKÅPSVYER PARIS (4). 4 kolorerade graverade planscher (tittskåpsvy), ca 380x500 mm. Paris, chez Jean, sent 1700-tal

Veck, fläckar, smärre skador

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Rum 9

4 tittskåpsvyer Paris

Budhistorik (21 bud)
2296957
2 600
2296902
2 400
2296782
2296590
2296781

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.