Ulrica Hydman Vallien

357467

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Paradiset, signerad, pt, färglitografi, bladmått, 59x56 cm; oramad

Ytmärken i marginalen

Rum 9

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (6 bud)
2296878
600
2296864
550
2296858
500
2296852
450
2296374

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.