Tittskåpsvy holländsk hamn

357465

SKEPP I HAMN. LORRAIN, CLAUDE (EFTER). Soleil levant sur mer vaisseau marchand dans le port holandois. Paris, chez Jean, sent 1700-tal.

Kolorerad graverad plansch (tittskåpsvy), ca 380x530 mm.

Veck, smårre skador

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Rum 9

Tittskåpsvy holländsk hamn
Budhistorik (9 bud)
2295666
650
2295368
600
2293886
550
2290880
500
2285865
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.