Måns Heidvall

357461

MÅNS HEIDVALL (född 1951): (4) Segelbåtar, signerade Måns Heidvall, 80 ex, färglitografi, bladmått 29,5x36 cm resp 37x28,5 cm; oramade

Rum 9

Måns Heidvall

Budhistorik (14 bud)
2296790
1 700
2296756
1 600
2296740
2296753
2296740
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.