Ulrica Hydman-Vallien

357460

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm

Fack 24

Ulrica Hydman-Vallien
Budhistorik (5 bud)
2295783
2295781
900
2288569
700
2288566
2287094

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.