Cecilia Sikström

357459

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Uma" (Thurman)", signerad Cecilia Sikström, 180/190, färglitografi, 68x45 cm

Fack 54

Cecilia Sikström
Budhistorik (10 bud)
2296489
2296485
950
2296484
900
2296481
850
2296479

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.