Ragnar Persson oljemålning

357458

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Gatuscen, monogramsignerad RP, signerad även på baksidan, olja på duk, 33x41 cm

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2297264
3 200
2297241
2290139
2 600
2288556
1 700
2284320
1 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.