Reklamskylt Continental 1950-tal

357446

REKLAMSKYLT, 1950-tal, "VEEDOL", lackerad plåt, ca 44 x 24 cm

Ytskador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 12

Budhistorik (16 bud)
2295827
2295821
2295826
2295821
950
2295825
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.