Fåtölj 1960-tal

357435

FÅTÖLJ, 1960-talets slut, palisander med lösa dynor i tyg, enligt uppgift IKEA, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, ny sadelgjord, citesintyg dnr 4.10.18-11373/15, nr 51587-15 ( finns att avhämtas vid utlämningen

Rum 4

Fåtölj 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

2290198
2284029
2284027
700
2281852
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.