Olle Olsson färglitografi

357429

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Snöplogen, signerad Olle Olsson Hagalund, 341/360, färglitografi, ca 47 x 50 cm

Fack 45

Olle Olsson färglitografi
Budhistorik (21 bud)
2296039
3 200
2296043
2296039
2 800
2296035
2 600
2295955
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.