Stig Claesson färglitografi

357426

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och daterad -80, färglitografi, 334/360, 43 x 55 cm

Fack 48

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2296325
2 800
2296178
2 600
2296321
2 600
2296178
2 400
2295496

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.