Bengt Lindström "Lindström"

357423

BOK, Bengt Lindström, "Lindström", Fragments Editions 1998, signerad med dedikation

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 17

Bengt Lindström

Budhistorik (2 bud)

2296466
2289941

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.