Bengt Lindström färglitografi

357418

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 96/130, färglitografi, ca 71 x 52 cm

Fack 45

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2296579
2296578
2296577
2296574
950
2296566
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.