Bengt Lindström färglitografi

357416

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 134/150, färglitografi, 53 x 70 cm

Fack 24

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2294805
950
2295961
900
2294805
850
2288580
2287868
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.