Ulf Larsson blandteknik

357411

ULF LARSSON (1900-tal): (2), Trollbarn, signerade och daterade Ulf Larsson 1976, blandteknik, 30 x 27 resp. 28 x 28 cm

Tavelvagn 29

Ulf Larsson blandteknik

Budhistorik (5 bud)
2295936
500
2295671
450
2295370
2282739
2278860

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.