Ulf Larsson blandtekniker

357410

ULF LARSSON (1900-tal): (2), "Humlesurr" samt uggla, signerade och daterade Ulf Larsson 1976, blandteknik, 30 x 27 resp. 28 x 28 cm

Fack 1

Ulf Larsson blandtekniker

Budhistorik (4 bud)

2295908
450
2295663
2282737
2278859

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.