Ulf Larsson blandteknik

357402

ULF LARSSON (1900-tal), sagomotiv med troll, signerad Ulf Larsson, blandteknik, 47 x 36 cm

Tavelvagn 4

Ulf Larsson blandteknik

Budhistorik (2 bud)

2282736
2278884

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.