Ulf Larsson blandteknik

357401

ULF LARSSON (1900-tal), sagomotiv med troll, signerad och daterad Ulf Larsson 1970, blandteknik, 32 x 34 cm

Fack 52

Ulf Larsson blandteknik

Budhistorik (7 bud)
2296064
600
2296063
550
2296056
500
2296060
450
2296056

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.