Gustav Rudberg färglitografi

357400

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Motiv från Ven, signerad Gustav Rudberg, numrerad 248/366, ca 40x50 cm

Tavelvagn 29

Gustav Rudberg färglitografi

Budhistorik (1 bud)

2292444
2016-01-30 10:12:27

2016-01-31 kl 15:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.