Bert-Håge Häverö oljemålning

357398

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), "sunnan", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 44 x 59 cm

Rum 6

Bert-Håge Häverö oljemålning

Budhistorik (32 bud)
2296605
15 500
2296606
15 000
2296605
14 000
2296379
13 500
2296379
13 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.