Gunnar Brusewitz oljemålning

357397

BRUSEWITZ (1924-2004): Landskapsvy, enligt uppgift vy från konstnärens ateljé, olja på pannå, signerad och daterad G Brusewitz 89, ca 40x62 cm

Fack 13

Gunnar Brusewitz oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2296421
2 400
2295376
2295608
2295376
1 900
2295073
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.