Bert-Håge Häverö oljemålning

357396

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), "saxaren", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 44 x 59 cm

Rum 14

Bert-Håge Häverö oljemålning

Budhistorik (30 bud)
2295745
13 500
2297138
13 000
2295745
12 000
2297137
11 500
2295745
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.