Evert Lundquist oljemålning

357393

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Sandhamn i september, signerad och daterad Evert Lundquist 1930, olja på duk, ca 38x46 cm

Rum 4

Evert Lundquist oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2296723
2296420
3 800
2296722
3 600
2296420
3 400
2295203
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.