Einar Jolin litografi 1920-tal

357390

EINAR JOLIN (1890-1976): "Gata i Alger", signerad Einar Jolin, signerad och daterad i trycket Jolin 1924, ca 36x26 cm

Fack 19

Budhistorik (5 bud)
2296122
500
2295884
450
2295884
2295361
2294386

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.