Taklampa gustaviansk stil

357386

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld brons, stjärnslipad glaskupa, höjd utan upphämgning ca 33 cm

Belysning, Taklampor

Rum 13

Taklampa gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
2297136
3 400
2296238
3 200
2296238
2 800
2286255
2 600
2286267
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.