Olga Semenova

357385

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Komposition med skogsdunge i motljus, signerad O. Semenova, olja på duk, ca 42x34 cm

Fack 8

Olga Semenova

Budhistorik (16 bud)
2289512
2289478
950
2289478
850
2285726
2289477

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.