Peter Dahl färglitografi

357383

PETER DAHL (född 1934): Affisch, Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, utställningen Konstfrämjandet och Galerie Aix i Stockholm, ca 62x45 cm

Tavelvagn 6

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (4 bud)

2296721
450
2296437
2296718
2296437

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.