Gunilla Mann färglitografi

357379

GUNILLA MANN (född 1947): Motiv från Uppsala, signerad Gunilla Mann, numrerad 286/290, färglitografi, bladmått ca 57x43 cm

Fack 18

Gunilla Mann färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2296247
1 300
2289356
2288934
2288585
2287058
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.