Wilhelm Kåge olja

357377

WILHELM KÅGE (1889-1960): Fiskeläge, signerad KÅGE, olja på pannå, 31x39 cm

PROVENIENS: Inköpt Nordén Auktioner 1993 "Tema Kåge/kvarlåtenskap", nr 7/316

Fack 38

Wilhelm Kåge olja

Budhistorik (6 bud)
2296470
2295933
600
2295613
550
2293591
500
2290536

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.