Vladimir Titov oljemålning

357376

VLADIMIR TITOV (född 1950): Stilleben, signerad och daterad -88, olja på pannå, ca 54x65 cm

Fack 24

Vladimir Titov oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2296047
2294936
2294934
600
2293980
2280875

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.