Jan Bohumil Pospisil oljemålning

357372

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Kungsgatan, Stockholm, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, ca 38x55 cm

Rum 6

Budhistorik (36 bud)
2296045
9 200
2296022
9 000
2296022
8 400
2296042
8 200
2296022
7 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.