Linde Klinckowström blandteknik

357370

LINDE KLINCKOWSTRÖM (1902-2000): signerad Linde Klinckowström daterad 1926, blandteknik, ca 34x24 cm

Fack 8

Budhistorik (13 bud)
2279696
900
2289896
850
2279696
2289880
750
2279696
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.