Lars Boethius oljemålning

357367

LARS BOETHIUS (1903-1968): Verandamotiv, signerad och otydligt daterad Lars Boethius 28(?) Eslöv, olja på pannå, ca 37,5x46 cm

Fack 1

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2291238
2290906
600
2289175
550
2278833
500
2278831

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.