Stolar Chiavari-typ

357364

STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, mässing, 1900-talets mitt, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Rum 4

Stolar Chiavari-typ

Budhistorik (17 bud)
2296649
2296647
2296564
950
2295416
900
2294421
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.