Martin Säflund oljemålning

357363

MARTIN SÄFLUND (1894-1976), "Interiör", olja på pannå, signerad M. Säflund, ca 54x50 cm

Fack 4

Martin Säflund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2290433
2016-01-29 12:14:39

2016-01-29 kl 13:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.