Danuta Leszczynska Kluzowa blandteknik

357360

DANUTA LESZCZYNSKA-KLUZOWA (född 1926):"Virgin", signerad Danuta Leszczynska Kluzowa, blandteknik /applikationer på färgetsning, numrerad 48/110, 95x63 cm

Fack 24

Budhistorik (8 bud)
2290242
2290240
2290239
950
2290238
900
2285513
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.