Skrivbord rokokostil

357358

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft, valnötsfanér med inläggningar, mässingsbeslag, höjd 73,5, 132 x 67 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (26 bud)
2296919
3 800
2296904
3 600
2296899
3 400
2296895
3 200
2296883

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.