Oljemålning marin

357356

TH HARDY (1800/1900-tal, segelfarkoster på hav, olja på duk, ca 39x50 cm

Konst, Teckningar

Rum 6

Oljemålning marin

Budhistorik (8 bud)
2290048
2290047
1 900
2290046
1 800
2290045
1 700
2290044
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.