Skåp

357353

SKÅPUNDERDEL, 1800-tal, nyrenässans, valnötfanér med svärtade detaljer, höjd ca 85, 74x35 cm

Omfattande skador

Ändringar/tillägg
Nyckel till dörr finns att hämta i Utlämningen, lådan saknar nyckel och är låst

Rum 13

Skåp

Budhistorik (4 bud)

2291648
500
2291644
450
2291644
2276959

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.