Skåp rokokostil

357352

SKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft, betsad furu, mässingsbeslag, delbart, höjd 192, 120 x 51,5 cm, nyckel finns

Ythack och skador

Rum 18

Skåp rokokostil

Budhistorik (30 bud)
2290501
6 600
2290507
6 400
2290501
6 200
2290500
6 000
2290500
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.